Link do kanału Youtube Offstage Link do profilu Facebook Offstage napisz do nas maila

  
Link do profilu Facebook Offstage Link do kanału Youtube Offstage napisz do nas maila
  
Link do profilu Facebook Offstage Link do kanału Youtube Offstage napisz do nas maila
HOMEHOMEHOME

Kim jesteśmy?

Firma Offstage od 2008 roku zajmuje się obsługą techniczną imprez. Naszą główną specjalnością jest szeroko pojęte nagłośnienie.

Założyciel firmy, Przemysław Waszkiewicz, jest absolwentem specjalności Inżynieria Dźwięku i Obrazu na Politechnice Gdańskiej, zaś swoją pasję do muzyki i związanych z nią technicznych aspektów konsekwentnie realizuje od samego początku swej drogi zawodowej.

Co robimy?

Zapewniamy profesjonalną obsługę nagłośnieniową koncertów, spektakli teatralnych, eventów firmowych oraz innego typu imprez. Posiadamy bogatą bazę sprzętową, zaś nasi kompetentni specjaliści rzetelnie pochylają się nad kazdym zleconym projektem.

Stawiamy przede wszystkim na długofalową współpracę ze stałymi Klientami, wśród których znajdują się m.in. agencje eventowe, placówki i stowarzyszenia teatralne, ośrodki kultury i inni organizatorzy imprez.

Gdzie działamy?

Z uwagi na lokalizację, działamy głównie na terenie Pomorza, ze szczególnym uwzględnieniem Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot).

Na prośbę naszych stałych Klientów, w ramach współpracy, zdarzają nam się wyjazdy w inne rejony Polski, niemniej traktujemy to bardziej jako wyjątek niż regułę, z uwagi na związany z tym czas i koszt przejazdu, noclegów itd.

Dlaczego my?

Każdorazowo staramy się doprowadzić do uzyskania możliwie najwyższej jakości dźwięku, niejednokrotnie na przekór zastanym warunkom. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania i najnowsze technologie. Równie wiele uwagi poświęcamy aspektom typowo ludzkim, takim jak przyjazny kontakt, przepływ informacji i atmosfera pracy.

A wszystko po to, by każdy event doprowadzić do wspólnie osiągniętego sukcesu. Nawet przy kilkuset obsługiwanych wydarzeniach rocznie, z przyjemnością i nowym zapałem planujemy każde kolejne.

DO GÓRYHOMEKONTAKT
 
- HOME
NAGŁOŚNIENIE 
- KONCERTY
- MUSICALE
- EVENTY
INSTALACJE 
- KOŚCIOŁY
- RESTAURACJE
- HALE SPORTOWE
- INNE OBIEKTY
INNE 
- OBSŁUGA IMPREZ
- VIDEO STREAMING
- RENTAL SPRZĘTU
- CUSTOM WORKSHOP
O NAS 
- KONTAKT
- REFERENCJE
- MEDIA