Link do kanału Youtube Offstage Link do profilu Facebook Offstage napisz do nas maila

  
Link do profilu Facebook Offstage Link do kanału Youtube Offstage napisz do nas maila
  
Link do profilu Facebook Offstage Link do kanału Youtube Offstage napisz do nas maila
HOMEHOMEHOME

Dźwięk na Państwa event

Choć sami kompleksowo nie organizujemy eventów, wiemy doskonale, jak wiele elementów należy spiąć ze sobą od strony agencyjnej. Nam zależy, by część nagłośnieniowa eventu została zrealizowana na możliwie najwyższym poziomie. Zarówno do planowania imprezy, jak i samej realizacji, podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Zapraszamy do współpracy w szczególności agencje eventowe.

W poszukiwaniu dźwięku doskonałego

Na eventy szczególnie polecamy systemy nagłośnieniowe niderlandzkiej firmy Alcons Audio. Dzięki wstęgowym przetwornikom Pro Ribbon, systemy te zapewniają niezrównaną reprodukcję wysokich częstotliwości, co przekłada się na bardzo bliski i czysty dźwięk, niezależnie od poziomu głośności.

Pod względem technologii przetworników wysokotonowych, rozwiązania Alcons Audio wyprzedziły całą konkurencję, włączając w to powszechnie znane riderowe systemy estradowe. Można śmiało powiedzieć, że studyjna jakość dźwięku została przeskalowana w górę pod względem głośności bez żadnych kompromisów.

Klasa premium

Systemy Alcons Audio stworzone zostały z myślą o jak najwierniejszej reprodukcji dźwięku, toteż doskonale sprawdzą się zarówno przy muzyce klasycznej, rozrywkowej, jak również i przy cięższych brzmieniach. Dzięki niskim zniekształceniom, głośniki te nie męczą słuchacza, nawet przy wysokich poziomach głośności. Z kolei nawet przy cichym graniu, dźwięk jest nadzwyczaj wyraźny i klarowny.

Firma Offstage jest piewszym w Polsce użytkownikiem systemów marki Alcons Audio. O ich znakomitej jakości przekonało się już wielu użytkowników na całym świecie, zaś nam przypadł zaszczyt prezentowania ich na rynku krajowym, we współpracy z polskim dystrybutorem, firmą Aplauz Audio.

Dbamy o komfort słuchacza

Zanim przybędziemy ze sprzętem na salę, poświęcamy wiele uwagi temu, jak ją nagłośnić w taki sposób, by każdy uczestnik wydarzenia mógł cieszyć się znakomitym brzmieniem. Używamy specjalistycznego oprogramowania by wykonać symulację pokrycia audytorium dźwiękiem.

Po zainstalowaniu systemu, każdorazowo stroimy go przy użyciu systemu pomiarowego, uwzględniając przy tym właściowości akustyczne pomieszczenia i wiele innych czynników.

DO GÓRYHOMEKONTAKT
 
- HOME
NAGŁOŚNIENIE 
- KONCERTY
- MUSICALE
- EVENTY
INSTALACJE 
- KOŚCIOŁY
- RESTAURACJE
- HALE SPORTOWE
- INNE OBIEKTY
INNE 
- OBSŁUGA IMPREZ
- VIDEO STREAMING
- RENTAL SPRZĘTU
- CUSTOM WORKSHOP
O NAS 
- KONTAKT
- REFERENCJE
- MEDIA